DE2B3KY331KN2AM01F
MFR.Part #
DE2B3KY331KN2AM01F
JLCPCB Part #
C5624677
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 330pF X1,Y2 ±10% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS