DE21XKY470JA3BM02F
MFR.Part #
DE21XKY470JA3BM02F
JLCPCB Part #
C5624667
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 47pF X1,Y2 ±5% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS