DE21XKY100JN2AM01F
MFR.Part #
DE21XKY100JN2AM01F
JLCPCB Part #
C5624661
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 10pF 250V X1,Y2 ±5% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS