DE1E3RA332MJ4BH01F
MFR.Part #
DE1E3RA332MJ4BH01F
JLCPCB Part #
C5624658
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V、440V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS