CGS313U035V4C
MFR.Part #
CGS313U035V4C
JLCPCB Part #
C5618686
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 21mΩ@120Hz 31000uF 35V 50.8mm 9.6A@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS