CDV30FJ681GO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDV30FJ681GO3F
Description
-55℃~+125℃ 19.6mm 22.1mm 2kV 680pF ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS