CDV30FH391FO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDV30FH391FO3F
Description
-55℃~+125℃ 1.5kV 19.6mm 21.6mm 390pF ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS