CDV30EH330FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDV30EH330FO3
Description
-55℃~+125℃ 1.5kV 19.6mm 21.6mm 33pF ±1% - Mica and PTFE Capacitors ROHS