CDV16FF131JO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDV16FF131JO3F
Description
-55℃~+150℃ 10.9mm 11.7mm 130pF 1kV ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS