CD6ED750GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD6ED750GO3
Description
-55℃~+125℃ 4.4mm 500V 75pF 7mm ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS