CC05-120NJ-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CC05-120NJ-RC
JLCPCB Part #
C5611637
Package
0805
Description
120nH 400mA 510mΩ ±5% 0805 Power Inductors ROHS