CC02-10NG-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CC02-10NG-RC
JLCPCB Part #
C5611582
Package
0402
Description
10nH 195mΩ 480mA ±2% 0402 Power Inductors ROHS