BZT52-C47-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZT52-C47-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5605142
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@35V 100Ω 375Ω 410mW 44.65V~49.35V 47V SOD-123 Zener Diodes ROHS