CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18
MFR.Part #
CSM1Z-A0B2C3-50-25.175D18
JLCPCB Part #
C5603536
Description
-10℃~+60℃ 18pF 25.175MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS