CSM1-A1B2C3-50-20.0D16
Extended
Manufacturer
Cardinal Components
MFR.Part #
CSM1-A1B2C3-50-20.0D16
JLCPCB Part #
C5603533
Package
HC-49S
Description
-10℃~+70℃ 16pF 20MHz 50Ω ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS