BSC025N03LSGATMA1
MFR.Part #
BSC025N03LSGATMA1
JLCPCB Part #
C5603418
Package
TDSON-8
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 2.2V@250uA 2.5W、83W 2.5mΩ@30A,10V 25A、100A 30V 6.1nF@15V 74nC@10V TDSON-8 MOSFETs ROHS