CM06FD112FO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CM06FD112FO3
Description
-55℃~+125℃ 1.1nF 13.2mm 16.5mm 500V ±1% - Mica and PTFE Capacitors