CGS183U025V4C
MFR.Part #
CGS183U025V4C
JLCPCB Part #
C5596113
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 18000uF 25V 50.8mm 52mΩ@120Hz 6.1A@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS