BD030-18-A-A-0200-0300-L-G
MFR.Part #
BD030-18-A-A-0200-0300-L-G
JLCPCB Part #
C5595077
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 18P 1A 2 30V Black Copper alloy Gold Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS