2010W2F330LT4S
MFR.Part #
2010W2F330LT4S
JLCPCB Part #
C64067
Description
-55℃~+155℃ 200V 330mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS