25121WJ0334T4E
MFR.Part #
25121WJ0334T4E
JLCPCB Part #
C621305
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 330kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS