25121WJ027JT4E
MFR.Part #
25121WJ027JT4E
JLCPCB Part #
C621299
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS