B2102USUG20C000633U1930
Extended
Manufacturer
hongqiguang
MFR.Part #
B2102USUG20C000633U1930
JLCPCB Part #
C5592223
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~2.4V 20mA 28.5mcd~112.5mcd、45mcd~180mcd 564.5nm~573.5nm、615nm~630nm 573nm、632nm Red, Yellow Green Water Clear 1206 LED Indication - Discrete ROHS