CD30FA333GO3
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CD30FA333GO3
Description
-55℃~+125℃ 100V 21.1mm 23.1mm 33nF ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS