CDS5FC910JO3F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CDS5FC910JO3F
Description
-55℃~+125℃ 300V 4.4mm 6.4mm 91pF ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS