201007J018JT4E
MFR.Part #
201007J018JT4E
JLCPCB Part #
C621154
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS