CC03-180NJ-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CC03-180NJ-RC
JLCPCB Part #
C5591190
Package
0603
Description
1.52Ω 180nH 240mA ±5% 0603 Power Inductors ROHS