CFR02SJ0682A10
MFR.Part #
CFR02SJ0682A10
JLCPCB Part #
C64029
Description
2W 500V 6.8kΩ Carbon Film Resistor ±450ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS