181207J0271T4E
MFR.Part #
181207J0271T4E
JLCPCB Part #
C621088
Description
-55℃~+155℃ 200V 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS