CC02-20NG-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
CC02-20NG-RC
JLCPCB Part #
C5591131
Package
0402
Description
20nH 250mΩ 420mA ±2% 0402 Power Inductors ROHS