181207J0120T4E
MFR.Part #
181207J0120T4E
JLCPCB Part #
C621077
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS