1210W2J027JT5E
MFR.Part #
1210W2J027JT5E
JLCPCB Part #
C621014
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS