1210W2J015LT5E
MFR.Part #
1210W2J015LT5E
JLCPCB Part #
C620971
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1500ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS