0402WGF115JTCE
Extended
MFR.Part #
0402WGF115JTCE
JLCPCB Part #
C620468
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS