0402WGF102JTCE
Extended
MFR.Part #
0402WGF102JTCE
JLCPCB Part #
C620466
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS