CMSH5-100HV TR13 PBFREE
MFR.Part #
CMSH5-100HV TR13 PBFREE
JLCPCB Part #
C5578679
Package
SMC
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100V 50uA@100V 5A 800mV@5A SMC Schottky Diodes ROHS