CN22J100CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
CN22J100CT
JLCPCB Part #
C5578544
Package
0404
Description
10Ω 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS