CMR04C150JODP
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR04C150JODP
Description
-55℃~+125℃ 15pF 500V 8.4mm 9.1mm ±5% - Mica and PTFE Capacitors ROHS