CMR03E680GOCP
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CMR03E680GOCP
Description
-55℃~+125℃ 300V 5.3mm 6.9mm 68pF ±2% - Mica and PTFE Capacitors ROHS