CGS112U150R2C
MFR.Part #
CGS112U150R2C
JLCPCB Part #
C5573546
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 102mΩ@120Hz 1100uF 150V 34.93mm 4.16A@10kHz 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS