A2KM1CSQ24VDC1.6
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
A2KM1CSQ24VDC1.6
Description
-40℃~+125℃ 110V@DC 15ms 15ms 24V 60A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Automotive Relays ROHS