A2KM1ACQ12VDC1.6D
MFR.Part #
A2KM1ACQ12VDC1.6D
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 110V@DC 12V 15ms 15ms 60A AgSnO2 - Automotive Relays ROHS