A2K1CCQ12VDC1.6R
MFR.Part #
A2K1CCQ12VDC1.6R
JLCPCB Part #
C5570746
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+125℃ 110V@DC 12V 15ms 15ms 60A AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) SOCKETABLE Automotive Relays ROHS