A2K1ASP24VDC1.6D
MFR.Part #
A2K1ASP24VDC1.6D
JLCPCB Part #
C5570728
Package
Plugin
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 110V@DC 15ms 15ms 24V 60A AgSnO2 插件 Automotive Relays ROHS