A2H1CSQ12VDC1.6D
MFR.Part #
A2H1CSQ12VDC1.6D
JLCPCB Part #
C5570676
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+125℃ 10ms 10ms 12V 50A 75V@DC AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) SOCKETABLE Automotive Relays ROHS