A2F1CSQ24VDC1.9R
Extended
Manufacturer
CIT Relay and Switch
MFR.Part #
A2F1CSQ24VDC1.9R
Description
-40℃~+125℃ 24V 40A 5ms 75V@DC 7ms AgSnO2 One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Automotive Relays ROHS