ASR-SV240D20ZW-LM
Extended
Manufacturer
Altran Magnetics, LLC
MFR.Part #
ASR-SV240D20ZW-LM
Description
1 Form A (SPST-NO) 20A 24V~280V - Solid State Relays (Triac Output) ROHS