ASR-SI480A25ZY-LV
Extended
Manufacturer
Altran Magnetics, LLC
MFR.Part #
ASR-SI480A25ZY-LV
Description
1 Form A (SPST-NO) 25A 48V~530V - Solid State Relays (Triac Output) ROHS