APXT160ARA181MF61G
MFR.Part #
APXT160ARA181MF61G
JLCPCB Part #
C5569760
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 110mA@120Hz 15000hrs@105℃ 16V 180uF 40mΩ 6.1mm 6.3mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS