BZX84C68-AU_R1_000A1
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZX84C68-AU_R1_000A1
JLCPCB Part #
C5566745
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 100nA@51V 200mW 200Ω 3 Independent 64.6V~71.4V 68V SOT-23 Zener Diodes ROHS